Praca Niemcy Holandia

Dodane: Środa, 11 Wrzesień, 2019  09:52
  • Kategoria: Dam pracę / Praca fizyczna
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa zlecenie
  • Dodatkowe:Brak wymagań
  • Pracodawca: Iwago Polska Sp. Z o.o.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Iwago Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Mikołowie ( będącą częścią międzynarodowego koncernu przemysłowego INDUTEC International Holding GmbH & Co. KG) poszukujemy pracowników do swojego Zespołu na stanowisko:

Pracownik Serwisu Przemysłowego - Praca na terenie Niemiec i Holandii

Zakres obowiązków:

- specjalistyczne i kompleksowe czyszczenie przemysłowe np. elementów linii produkcyjnej, urządzeń, maszyn oraz hali;
- odkurzanie, czyszczenie, mycie ciśnieniowe, zabezpieczenie antykorozyjne itp. na terenie zakładów przemysłowych
- praca wykonywana w zespole;
- praca zmianowa,
- praca różnorodna przy użyciu specjalistycznego sprzętu;

Gwarantujemy:

- umowę zlecenie,
- wynagrodzenie 37,50 zł brutto/ h
- odzież roboczą
- pokrycie kosztów transportu na miejsce pracy i z powrotem do siedziby spółki (pod warunkiem przepracowania min. 3 tygodni)
- pokrycie kosztów zakwaterowania (pod warunkiem przepracowania min. 3 tygodni)
- transport z miejsca zamieszkania do miejsca pracy
- dodatkowe ubezpieczenie

Wymagania:

- mile widziana podstawowa znajomość języka niemieckiego
- mile widziane prawo jazdy kat. B
- dokładność, sumienność i rzetelność
- zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków

Oferta dla osób z całej Polski !!!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV lub kontakt telefoniczny: 32 700 95 52 , 513 - pokaż numer telefonu -

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Iwago POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Mikołowie, ul. Bielska 49, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Iwago POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Mikołowie przy ul. Bielska 49. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Lubin
Katarzyna
Na Lento.pl od 13 cze 2017
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń