Praca w Czechach w okolicy Pilzna + darmowe zakwaterowanie

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło: Niedziela, 03 Czerwiec, 2018  16:47
  • Telefon: 00420735177454
  • Lokalizacja: Lubin
  • Kategoria: Praca / Oferty pracy
  • Branża: Inne
  • Forma pracy: Pełny etat
  • Umowa: Umowa o pracę
  • Pracodawca:Arcer H&M s.r.o.

Opis oferty pracy:

O naszej firmie
Arcer H&M, Slavíkova 6142/18D, Poruba, 708 00 Ostrava, CZ04066405, Czechy

Opis stanowiska
Miejsce pracy Město Touškov w okolicy Pilzna (Plzeň) w Czechach.
Operator produkcji klamek dla luksusowych samochodów Mercedes, BMW i Volvo. Obsługa nieskomplikowanych maszyn, kontrola jakości, praca manualna, składanie, kompletowanie, cięcie itp. Praca zróżnicowana i nie ciężka, na zmiany w zależności od stanowiska. Nie wymagamy doświadczenia zawodowego.
Bez konieczności znajomości języka (aczkolwiek mile widziana). Wykształcenie podstawowe,

Wymagania
Oczekujemy sumienności i rzetelności. Dyspozycyjność i motywacje do wyjazdu. Umowę podpisujemy przynajmniej na pół roku lub więcej. Chęć do nauki i zrozumienia języka w zakresie podstawowym mile widziana.

Nasza oferta
Stawka 115 Kč (ok. 19 zł netto) na rękę/godz. pracy dla solidnych pracowników za podstawowe godziny pracy bez absencji. Na niektórych stanowiskach dla sprawdzonych pracowników i więcej. Średniomiesięcznie zazwyczaj ok.2800-3300 zł netto, przy nadgodzinach nawet ponad 5000zł.
Przy odpracowaniu pełnego miesiąca – koszty zakwaterowania (ok.570zł) są anulowane.
Możliwość nadgodzin. Transport do i z miejsca pracy minibusem służbowym za opłatą zryczałtowaną 30 Kč / zmianę. Ubrania robocze i obuwie są darmowe.
Nie wymagamy żadnych opłat wstępnych. Pracownicy otrzymują ubezpieczenie zdrowotne i emerytalne itp.

Zakwaterowanie:
Zakwaterowanie obecnie w skromniejszych warunkach, ale z perspektywą przeprowadzki dla dobrych pracowników na mieszkania, kawalerki i apartamenty, po próbnym okresie pracy. Nie trzeba zabierać pościel, wszystko jest na miejscu.
Dopłacamy do zakwaterowania własnego 2000 koron czeskich.

Pożywienie:
Dotowane obiady we stołówce za 25 koron czeskich. Dopłacamy do wartości 85 koron. W stołówce można korzystać z otwartego konta.

Koordynator:
Zapewniamy opiekę koordynatora przy zakwaterowaniu, pomaga przy założeniu konta bankowego w Czechach, przy wstępnych badaniach lekarskich. Pomoże s wyborem lekarza i w załatwieniu wszystkich formalności, i s innymi problemami.

Dojazd do Pilzna:
Wystarczy przekroczyć granice do Czech, stąd kilkugodzinny wyjazd pociągiem do miejsca docelowego. Zwrot czeskich kosztów przejazdu do miejsca pracy jako bonus po 3 miesiącach pracy.

Sprawy finansowe:
Możliwość wypłacania zaliczek w Kč po 1 - 2 tygodniach pracy do czasu otrzymania pierwszego większego wynagrodzenia. Termin wypłat ustalono na 22 dzień miesiąca.

Prosimy o kontakt, przesłanie CV lub podanie adresu e mailowego i numeru telefonicznego, dla uzgodnienia terminów wyjazdu i podobnie. Prześlemy szczegółowe informacje

Kontakt:
Telefon: +420 735 177 454
WWW: www.mezisvymi.cz

To ogłoszenie jest archiwalne i może być nieaktualne.

Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
reCAPTCHA

Sprawdź nowe oferty pracy:

  • Praca Lubin
Józef
Na Lento.pl od 14 lip 2017
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń